První sanitky jedou na Ukrajinu, o předání se postarali dobrovolní hasiči z Písnice

První sanitky, ale také vozidlo SUV, zdravotnický materiál a ochranné pomůcky byly předány ukrajinským dobrovolníkům a zdravotníkům. Informoval o tom starosta městské části Praha – Libuš Jiří Koubek.

“Rád bych vyjádřil poděkovaní panu starostovi MC Praha 4 Libuš – Písnice Jiřímu Koubkovi za podporu naší akce Sanitky pro Ukrajinu, kdy jsme v GOOD MASK zakoupili první dvě sanitky a jedno vozidlo SUV dle koordinace s nevládní organizací Veřejná iniciativa Halič – ГО Громадська ініціатива Галичини,” říká Martin Ladyr, iniciátor dobrovolnického projektu Sanitky pro Ukrajinu a majitel GOOSD MASK.

Dobrovolní hasiči z Písnice předali vozy ukrajinské straně dnes ráno. Sanitky nejely prázdné, byly plné respirátorů GOOD MASK a obvazového materiálu, poskytnuté darem od společnosti Lohmann & Rauscher.

Jsem rad, že se nám akci podařilo v krátkém case realizovat do zdárného konce, byla to výzva a v praxi náročnější, než si člověk na začátku uměl představit. Děkuji také celému tymu GOOD MASK za obětavé nasazení. Doufám, že na místě pomohou zachránit nejeden lidský život opravdových hrdinů,” dodal Ladyr.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to Top